IllePatisserie s.r.o.

O nás

Delightilli
kvalita – exkluzivita – pôžitok

Sme prvá úplne bezlepková cukrárska výroba v meste zameraná na výrobu prirodzene bezlepkových, bezmliečnych a vegánskych koláčikov a tort, ktoré vyrábame podľa vlastných, rokmi vyšperkovaných receptúr. V našej výrobe pracujeme iba s prirodzene bezlepkovými múkami,  vieme vám zaručiť bezpečné bezlepkové koláčiky.

Nesmierne nás teší fakt, že chuť našich koláčikov a dezertov je na nerozoznanie od „normálnych“ lepkových a vy si tak viete vychutnať každé  jedno sústo.

Najkvalitnejšie suroviny pre najnáročnejšie jazýčky

Všetky naše dobroty vyrábame z tých najkvalitnejších surovín od prirodzene bezlepkových múk od slovenského výrobcu, cez podstielkové vajíčka od lokálneho dodávateľa, pravého masla a živočíšnej smotany, kvalitné bezmliečne “smotany” a rastlinné “mlieka” až po nerafinovaný trstinový cukor a raw sušenú trstinovú šťavu. V našej výrobe dbáme na „bezlepkovú bezpečnosť“, preto u nás nenájdete ani zrnko lepkovej múky a o našich koláčoch tak môžeme s hrdosťou a istotou povedať, že neobsahujú ani stopy lepku.

Umelecké torty na mieru –
výnimočné aj vďaka domácej modelovacej “čoko” hmote

Špecialitou našej výroby sú umelecké torty na mieru, ktoré vznikajú pod rukami našej skúsenej šéfcukrárky a spĺňajú Vaše aj tie najnáročnejšie požiadavky. Okrem výnimočného vzhľadu a precíznej práce sú naše torty jedinečné aj vďaka lahodnej domácej čokoládovej poťahovej hmote – na našich tortách tak nenájdete tradičný cukrový poťah.

Výnimočné torty na výnimočnú príležitosť

Všetky torty sú výnimočné a jedinečné rovnako ako Vy a Vaša príležitosť. Práve preto nájdete v našom portfóliu tortičky pre najmenších, krásne a hravé detské torty, elegantné narodeninové torty, jednoduché či niekoľko poschodové honosné torty, luxusné či minimalistické svadobné torty či naozaj skvostné ručne modelované sladké umelecké diela z našej čokoládovej hmoty.

Najširší sortiment  bezmliečnych a vegánskych koláčikov na slovenskom trhu

Všetky koláčiky pripravujeme podľa našich vlastných receptúr, ktoré spolu s tímom roky cibrila a dolaďovala majiteľka a šéfcukrárka Delightilli Petra Illeová. Vďaka našej tvorivosti, zvedavosti a precíznosti si môžete vybrať z nášho širokého portfólia bezmliečnych a vegánskych koláčikov a tortičiek. 
S radosťou vám tak vieme napiecť ako krásnu narodeninovú bezmliečnu tortičku, tak aj luxusnú a výnimočnú svadobnú vegánsku tortu. 

Catering a candy & cake bar

Našou ďalšou sladkou špecialitkou sú malé jednohubkové cateringové dezerty a koláčiky, ktoré vám s radosťou pripravíme na svadobný cake bar, rodinnú oslavu či firemné akcie.

V ponuke nájdete drobnosti od výmyslu sveta: od sladkých domácich cukríkov cez domáce pralinky až po malé čokoládové či krémové koláčikové jednohubky. Mnoho našich koláčikov okrem vám vieme pripraviť aj v bezmliečnej či dokonca vegánskej verzii.

S radosťou vám vieme váš vysnený candy cake bar taktiež aj doviezť, naaranžovať a naservírovať.

Nákupný košík