Bezlepková cukráreň Delightilli

Stredný vianočný bezlepkový balíček suchého pečiva

68,00 

Stredný vianočný bezlepkový balíček suchého pečiva je mixom tradičných a moderných vianočných koláčikov. Všetky koláčiky pečieme z prirodzene bezlepkových múk a kvalitných surovín. Podľa svojich preferencií si môžete zvoliť balíček bezmliečny alebo základný – bezlepkový. Množstvo koláčikov v jednej krabičke vystačí akurát na sviatky tak pre 1 veľkého milovníka vianočných koláčov alebo 2 – 3 osoby s priemerným sladkým apetítom 🙂 Nakoľko sú všetky koláčiky, vydržia vám celé sviatky. Koláčiky je potrebné skladovať na suchom, chladnejšom a tmavom mieste.

ZASIELAME POŠTOU

Všetky balíčky suchého vianočného pečiva zasielame kuriérom po celom Slovensku.  V prípade, že si objednáte aj krémové koláčiky, balíčky si musíte prísť vyzdvihnúť osobne. V prípade osobného odberu, zadajte do spôsobu doručenia osobný odber a dátum zvoľte 22.12.2023, ak zadáte iný dátum, vaša objednávka bude automaticky presmerovaná na tento dátum.

V balíčku nájdete 11 tradičných a moderných vianočných koláčikov.
Gramáž 1800 g, 56 kúskov

Vianočné balíčky koláčov odovzdávame v piatok 22.12.2023 od 8:30 do 19:00 v priestoroch našej cukrárne na Národnej 13 v Žiline.

Katalógové číslo: - Kategória:

Stredný vianočný bezlepkový balíček suchého pečiva je mixom tradičných a moderných vianočných koláčikov. Všetky koláčiky pečieme z prirodzene bezlepkových múk a kvalitných surovín. Podľa svojej chuti si môžete zvoliť balíček bezmliečny alebo základný – bezlepkový. Množstvo koláčikov v jednej krabičke vystačí akurát na sviatky tak pre 1 veľkého milovníka vianočných koláčov alebo 2 – 3 osoby s priemerným sladkým apetítom 🙂 Nakoľko sú všetky koláčiky trvanlivé, vydržia vám celé sviatky. Koláčiky je potrebné skladovať na suchom, chladnejšom a tmavom mieste.

V balíčku nájdete 11 tradičných a moderných vianočných koláčikov.
Gramáž 1800 g, 56 kúskov

Obsah balíčka koláčov:
 • 4 ks Medovníkové srdiečka so slivkovým lekvárom (BEZMLIEČNE, BEZ ORECHOV) – tradičné medovníky s domácim perníkovým korením a slivkovým lekvárom
 • 4 ks vanilkové rožteky (BEZMLIEČNE)
 • 4 ks kokosové ježe (BEZMLIEČNE, BEZ ORECHOV)
 • 4 ks linecké pečivo (BEZMLIEČNE, BEZ ORECHOV)
 • 4 ks lieskovo – orieškové sušienky s mliečnou čokoládou (BEZMLIEČNE)
 • 4 ks perníčky v smotanovej poleve (AJ BEZMLIEČNE, BEZ ORECHOV)
 • 4 ks škoricovo – karamelové kolieska (BEZ ORECHOV)
 • 4 ks kakaové sušienky s bielou čokoládou (BEZMLIEČNE)
 • 12 ks grilážky orieškovo karamelové, kokosové, kakaové (BEZMLIEČNE, AJ BEZ ORECHOV)
 • 4 ks citrónové crinkles (BEZMLIEČNE, BEZ ORECHOV)
 • 4 ks pomarančovo – čokoládové crinkles (BEZMLIEČNE, BEZ ORECHOV)

Vianočný bezlepkový balíček suchého pečiva odovzdávame v piatok 22.12.2023 od 8:30 do 19:00 v priestoroch našej cukrárne na Národnej 13 v Žiline.

Hmotnosť -
Alergény

laktóza, orechy, vajíčka

Variant

,

Nákupný košík