Bezlepková cukráreň Delightilli

Veľký vianočný bezlepkový balíček krémových koláčov

85,00 

Veľký vianočný bezlepkový balíček suchého pečiva je mixom tradičných a moderných vianočných koláčikov. Všetky koláčiky pečieme z prirodzene bezlepkových múk a kvalitných surovín. Podľa svojej chuti si môžete zvoliť balíček bezmliečny alebo základný – bezlepkový. Množstvo koláčikov v jednej krabičke vystačí akurát na sviatky tak pre 2 veľkých milovníkov vianočných koláčov alebo celú rodinu (4 osoby) s priemerným sladkým apetítom 🙂 Nakoľko sú všetky koláčiky trvanlivé, vydržia vám celé sviatky. Koláčiky je potrebné skladovať na suchom, chladnejšom a tmavom mieste.

IBA OSOBNÝ ODBER

Všetky balíčky krémových koláčov sú iba na osobný odber.  V prípade, že si objednáte aj suché koláčiky, tie vám vieme zaslať poštou, no po krémové balíčky si musíte prísť osobne. V prípade osobného odberu, zadajte do spôsobu doručenia osobný odber a dátum zvoľte 22.12.2023, ak zadáte iný dátum, vaša objednávka bude automaticky presmerovaná na tento dátum.

V balíčku nájdete 8 tradičných a moderných vianočných koláčikov.
Gramáž 3300 g, 64 kúskov

Vianočné balíčky koláčov odovzdávame v piatok 22.12.2023 od 8:30 do 19:00 v priestoroch našej cukrárne na Národnej 13 v Žiline. V tomto čase budú na voľný predaj aj koláčiky z vitrínky. 

Katalógové číslo: - Kategória:

Veľký vianočný bezlepkový balíček krémových koláčov je mixom obľúbených tradičných koláčikov ale aj našich moderných druhov. Všetky koláčiky sme starostlivo vybrali a otestovali a my vám tak vieme ponúknuť krabičky koláčikov, pri ktorej sa budete zalizovať za ušami celé sviatky.  V krabičke tak nájdete tradičné medové rezy, opitého Izidora či parížske špičky ale aj naše guľky egg nog, mini tartaletky či kokosové mini veterníky.

Všetky koláčiky pečieme z prirodzene bezlepkových múk a kvalitných surovín. Podľa svojej chuti si môžete zvoliť balíček bezmliečny alebo základný – bezlepkový. Množstvo koláčikov v jednej krabičke vystačí akurát na sviatky tak pre 2 veľkých milovníkov vianočných koláčov alebo celú rodinu (4 osoby) s priemerným sladkým apetítom 🙂 Koláčiky vydržia pri skladovaní v chlade (ideálne 4°C) a tme 4 – 5 dní.

V balíčku nájdete 8 tradičných a moderných vianočných koláčikov.
Gramáž 3400 g, 64 kúskov

Obsah balíčka koláčov:
  • 8 ks medové rezy (AJ BEZMLIEČNE, BEZ ORECHOV)
  • 8 ks mini kokosové vetrníčky (AJ BEZMLIEČNE)
  • 8 ks parížske špičky (BEZMLIEČNE)
  • 8 ks opitý Izidor – v prípade bezmliečnej verzie punčové rezy (BEZMLIEČNE, BEZ ORECHOV)
  • 8 ks capuccino rezy (BEZ ORECHOV) – ľahká čokoládová piškóta plnená lahodnou kávovou penou,  v prípade bezmliečnej verzie kávové zrnká (BEZMLIEČNE, BEZ ORECHOV, VEGAN)
  • 8 ks kokosky (BEZMLIEČNE, BEZ ORECHOV, VEGAN)
  • 8 ks guľky egg nog (BEZ ORECHOV) – šťavnaté guľky plné bielej čokolády, vaječného likéru a vianočného korenia,  v prípade bezmliečnej verzie ovocné vegan guľky (BEZMLIEČNE, BEZ ORECHOV, VEGAN)
  • 8 ks mini tartaletky – karamelovo – orieškové tartaletky s čokoládou alebo v prípade bezmliečnej verzie malinovo – malinové

Vianočný bezlepkový balíček krémových koláčov odovzdávame v piatok 22.12.2023 od 8:30 do 19:00 v priestoroch našej cukrárne na Národnej 13 v Žiline. V tomto čase budú na voľný predaj aj koláčiky z vitrínky. 

Hmotnosť -
Alergény

laktóza, orechy, vajíčka

Variant

,

Nákupný košík