Bezlepková cukráreň Delightilli

Čokoládovo tvarohový tart

45,00 65,00 

Krehké cesto je plnené ľahkým smotanovo – tvarohovým krémom, banánom a malinami a celý je zaliaty lahodnou čokoládou.

Klasická veľkosť torty (26 cm) vám postačí na 12 – 16 porcií, malá tortička (18 cm) postačí na 6 – 7 porcií.

Katalógové číslo: - Kategória:

Veľká verzia vašich nesmierne obľúbených malých tartaletiek. Alebo keď miluješ tartaletky, ale malá ti nestačí 🙂 Tento veľký čokoládovo tvarohový tart sme vymysleli pre všetkých vás, ktorí milujete naše malé tartaletky z vitrínky, no príležitosť si žiada trochu slávnostnejšiu tortu. Všetko sme ale ponechali, tak, ako ste milujete.
Základ tartu tvorí krehké bezlepkové linecké cesto, ktoré sme prevoňali poctivou porciou vanilky. Naplnili sme ho sviežim a nadýchaným smotanovo – tvarohovým krémom a čerstvými banánmi s malinami, ktoré krásne vyvažujú sladkosť krému a banánov. Celý tart sme nakoniec poliali ganachou z kvalitnej tmavej čokolády a dozdobili čerstvým ovocím.

Čokoládovo tvarohový tart zdobíme v základe ovocím, no zdobenie torty vám vieme pripraviť aj na mieru. Veľmi obľúbené je zdobenie čokoládou, makrónkami, čerstvými kvietkami či vám radi dáme vyrobiť zápich na mieru. Akékoľvek špeciálne požiadavky potrebujeme s vami odkomunikovať aspoň týždeň – dva dopredu, aby sme ich vedeli vyrobiť.

Zdobenie

Typ zdobenia – môžete si vybrať aj viac typov:

  • ovocím (v cene torty)
  • čokoládou (Zdobenie čokoládovými ozdobami podľa želania, príplatok je závislý od náročnosti požiadaviek zdobenia, ktorý sa platí pri prevzatí torty.)
  • živými kvetmi (Príplatok je vo výške reálnej ceny kvetov, nič navyše, ktorý sa platí pri prevzatí torty.)
  • modelovanými cukrovými kvetmi (Ručne vyrábaný cukrový kvet podľa želania. Príplatok za kvet je v závislosti od náročnosti vybraného kvetu, ktorý sa platí pri prevzatí torty.)
  • modelovanou postavičkou (Ručne vyrábaná postavička z cukru podľa želania. Príplatok je v závislosti od náročnosti vybranej postavičky, ktorý sa platí pri prevzatí torty.)
  • na mieru (Do poznámky k produktu nám napíšte vašu predstavu o konečnom zhotovení torty, ktorú potom spolu prejdeme a preberieme naše technické schopnosti a vašu presnú predstavu ako aj rozpočet.)

Čokoládovo tvarohový tart pečieme v základe ako prirodzene bezlepkovú s mliečnym tvarohovým krémom a v tejto verzii ho aj odporúčame. Ak však z akéhokoľvek dôvodu mliečne alebo vaječné torty nemôžete, tortu vám radi napečieme aj bezmliečnu alebo vegánsku, či dokonca aj nízkosacharidovú. V prípade, že potrebujete viacero kombinácií (napr. bezmliečnu a nízkosacharidovú zároveň), dopíšte nám všetky potrebné informácie do poznámky ku torte.

Klasická veľkosť torty (26 cm) vám postačí na 12 – 16 porcií, malá tortička (20 cm) postačí na 6 – 7 porcií.

Veľkosť

Klasická (26 cm), Malá (20 cm)

Variant

, , , ,

Gramáž

1700 g, 850 g

Alergény

laktóza, mliečna bielkovina, vajíčka

Nákupný košík