Bezlepková cukráreň Delightilli

Tekvicový cheesecake

45,00 65,00 

Náš tekvicový cheesecake to je dokonalá harmónia chutí v každej lyžičke. Najskôr sme upiekli krehký gaštanový korpus, ktorý tvorí základ tejto torty a na to sme navrstvili bohatú a kŕemovú tekvicovú plnku. Plnku sme zjemnili kokosovým mliekom, prevoňali naším domácim perníkovým korením a dozdobili porciou ľahkej kokosovej šľahačky a štipkou škorice.
U nás v cukrárni – kaviarni pripravujeme túto tortu iba vo vegánskej verzii a tak ju odporúčame aj vám. Na chuti jej to neuberie, práve naopak. 🙂

Tortu zdobíme v základe ovocím, no zdobenie torty vám vieme pripraviť aj na mieru. Veľmi obľúbené je zdobenie čokoládou, makrónkami, čerstvými kvietkami či vám radi dáme vyrobiť zápich na mieru. Akékoľvek špeciálne požiadavky potrebujeme s vami odkomunikovať aspoň týždeň – dva dopredu, aby sme ich vedeli vyrobiť.

Typ zdobenia – môžete si vybrať aj viac typov:

  • ovocím (v cene torty)
  • čokoládou (Zdobenie čokoládovými ozdobami podľa želania, príplatok je závislý od náročnosti požiadaviek zdobenia, ktorý sa platí pri prevzatí torty.)
  • živými kvetmi (Príplatok je vo výške reálnej ceny kvetov, nič navyše, ktorý sa platí pri prevzatí torty.)
  • modelovanými cukrovými kvetmi (Ručne vyrábaný cukrový kvet podľa želania. Príplatok za kvet je v závislosti od náročnosti vybraného kvetu, ktorý sa platí pri prevzatí torty.)
  • modelovanou postavičkou (Ručne vyrábaná postavička z cukru podľa želania. Príplatok je v závislosti od náročnosti vybranej postavičky, ktorý sa platí pri prevzatí torty.)
  • na mieru (Do poznámky k produktu nám napíšte vašu predstavu o konečnom zhotovení torty, ktorú potom spolu prejdeme a preberieme naše technické schopnosti a vašu presnú predstavu ako aj rozpočet.)

Tekvicový cheesecake je prirodzene bez lepku a podľa vášho výberu aj úplne bez mlieka či vegan.

Klasická veľkosť torty (26 cm) vám postačí na 12 – 16 porcií, malá tortička (20 cm) postačí na 6 – 7 porcií.

Katalógové číslo: - Kategória:

Náš bezlepkový tekvicový cheesecake to je dokonalá harmónia chutí v každej lyžičke. Najskôr sme upiekli krehký gaštanový korpus, ktorý tvorí základ tejto torty a na to sme navrstvili bohatú a kŕemovú tekvicovú plnku. Plnku sme zjemnili kokosovým mliekom, prevoňali naším domácim perníkovým korením a dozdobili porciou ľahkej kokosovej šľahačky a štipkou škorice.

U nás v cukrárni – kaviarni pripravujeme náš tekvicový cheesecake bez lepku iba vo vegánskej verzii a tak ju odporúčame aj vám. Na chuti jej to neuberie, práve naopak. 🙂

Celá tortička je dozdobená čerstvým ovocím, no veľmi radi zdobenie prispôsobíme vašej udalosti či akýmkoľvek iným požiadavkám. Tortičku môžeme dozdobiť šľahačkovými jedlými kvietkami vo vašej obľúbenej farbe, živými kvietkami, makarónkami, či vám vieme vymodelovať akúkoľvek obľúbenú postavičku. Pre ďalšie možnosti zdobenia nás prosím kontaktujte telefonicky alebo nám napíšte vašu predstavu do poznámky k tortičke.

Gramáž

1700 g, 850 g

Variant

, , , ,

Veľkosť

Klasická (26 cm), Malá (20 cm)

Alergény

laktóza, mliečna bielkovina, vajíčka

Nákupný košík