Bezlepková cukráreň Delightilli

Vianoce

Chcete si vychutnať sviatky aj vy? Bezlepkové Vianoce Delightilli sú Vianoce, ktoré si rozhodne môžete vychutnať plnými dúškami a úplne bez obmedzení. A to nech ich máte naozaj akékoľvek. V našej ponuke nájdete bezlepkové koláče, ktoré sú aj úplne bez mlieka alebo vajec. Chystáme taktiež aj ponuku úplne vegánskych bezlepkových koláčov a v neposlednom rade, sa môžete tiež tešiť aj na koláčiky sladené len málo brezovým cukrom alebo vôbec, aby si ich mohli vychutnať tí z vás, ktorí cukor nechcete alebo nemôžete. Naše bezlepkové Vianoce Delightilli vám s láskou nabalíme a aj pošleme.

Pretože s našimi koláčikmi bez lepku, mlieka, vajec a cukru to bude zážitok, za ktorý vám poďakuje aj vaše bruško.

ZASIELAME POŠTOU IBA BALÍČKY SUCHÝCH A TRVANLIVÝCH KOLÁČIKOV.
Všetky balíčky suchého vianočného pečiva zasielame kuriérom po celom Slovensku.  V prípade, že si objednáte aj krémové koláčiky, balíčky si musíte prísť vyzdvihnúť osobne, respektíve vám zašleme len suché koláčiky. V prípade osobného odberu, zadajte do spôsobu doručenia osobný odber a dátum zvoľte 22.12.2023.

Vianočné balíčky koláčov odovzdávame v piatok 22.12.2023 od 8:30 do 19:00 v priestoroch našej cukrárne na Národnej 13 v Žiline. V tomto čase budú na voľný predaj aj koláčiky z vitrínky. 

Zobrazený jediný výsledok

Nákupný košík