Bezlepková cukráreň Delightilli

, , ,

Cheesecake nanuky do ruky (krabička)

16,50 32,00 

Tieto koláče sú len na osobný odber

Nakoľko sa jedná o krémové chladené koláčiky, vieme vám ich nachystať len na osobný odber u nás v Delightilli cukrárni na Národnej 13. V prípade otázok alebo špeciálnych prianí nás však neváhajte kontaktovať osobitne.

Cheesecake nanuky do ruky vám učarujú už na prvý hryz 😋😍
Vnútro sme namiešali z lahodného mascarpone, tvarohu a kvalitnej vanilky a upiekli do krémova. Potom sme každý jeden kúsok poliali lahodnou ganache tisíc chutí, ktorú si môžete vybrať nižšie.

Malá krabička obsahuje 4ks (cca 400 g) cheesecake nanukov, stredná krabička obsahuje 8 ks (cca 800 g) cheesecake nanukov. Každý kúsok je krásne jednotlivo zdobený.

Katalógové číslo: - Kategórie: , , ,

Cheesecake nanuky do ruky vám učarujú už na prvý hryz 😋😍
Vnútro sme namiešali z lahodného mascarpone, tvarohu a kvalitnej vanilky a upiekli do krémova. Potom sme každý jeden kúsok poliali lahodnou ganache tisíc chutí. Jeden kúsok je pistáciový, druhý čokoládový, ďalší kokosový či malinový. Skrátka zakaždým iný a rovnako dobrý. Každý kúsok obsahuje poriadnu porciu proteínov, takže vás a aj trošku zasýtia 🥰

Rôzne veľkosti pre rôzne udalosti

Máme ich rovno v 2 veľkostiach 😊 Tie klasické sú väčšia porcia, ktoré vám ulahodia, keď vás chytí mlsná alebo ako alternatíva torty na oslave. Sú akurát do ruky, takže pokojne si ich môžete zobrať a vychutnávať si ich popri tom, ako sa budete pokojne aj prechádzať.
Druhá verzia je mini a tá je neuveriteľne rozkošná – či už na oslavy, posedenia, detské párty alebo svadby. Tú si môžete objednať tu.
A pokiaľ by ste chceli niečo slávnostné pre seba alebo vašu milovanú osôbku, objednajte si cheesecake nanuky rovno v tvare torty.

Príchute

Cheesecake nanuky polievame lahodnou smotanovou ganache ochutenou ovocím, čokoládou alebo orieškami podľa vašej voľby. Ak si ale neviete vybrať, pokojne siahnite po našom mixe, kde nájdete 4 rôzne príchute a nemusíte dumať nad tým, ktorú si vybrať, lebo vám ich s láskou namiešame 🥰

Vybrať si môžete z týchto príchutí: biela čokoláda, tmavá čokoláda, malina, jahoda, čučoriedka, višňa, mango, marakuja, kokos, slaný karamel, limetka.
Vami vybranú príchuť nám napíšte do poznámky k objednávke.

Zdobenie

Typ zdobenia – môžete si vybrať aj viac typov:

  • ovocím (v cene)
  • čokoládovými ozdôbkami (Zdobenie čokoládovými ozdobami podľa želania, príplatok je závislý od náročnosti požiadaviek zdobenia, ktorý sa platí pri prevzatí objednávky.)
  • Cukrovými ozdobami (v cene)
  • živými kvetmi (Príplatok je vo výške reálnej ceny kvetov, nič navyše, ktorý sa platí pri prevzatí objednávky.)
  • na mieru (Vybrať si môžete vlastné logo, symbol na svadbu alebo oslavu. Do poznámky k produktu nám napíšte vašu predstavu, ktorú potom spolu prejdeme a preberieme naše technické schopnosti a vašu presnú predstavu ako aj rozpočet.)
Bezlepkové mliečne, ale aj nízkosacharidové (DIA)

Cheesecake nanuky do ruky pečieme v základe ako prirodzene bezlepkové s mliečnym smotanovo – tvarohovým krémom. Momentálne vyvíjame receptúru na bezmliečne a vegánske nanuky, tieto varianty zatiaľ nie sú možné. Ak však z akéhokoľvek dôvodu laktózu nemôžete, tortu vám radi napečieme aj bezlaktózovú, či dokonca aj nízkosacharidovú. V prípade, že potrebujete viacero kombinácií (napr. bez laktózy a nízkosacharidovú zároveň), dopíšte nám všetky potrebné informácie do poznámky ku torte.

Hmotnosť -
Alergény

čokoláda, kokos, laktóza, mliečna bielkovina, orechy, vajíčka

Variant

, ,

Gramáž

400 g, 800 g

Veľkosť

Malá (4 ks), Stredná (8 ks)

Príchuť

1 príchuť, Mix 2 – 4 príchutí

Nákupný košík