Bezlepková cukráreň Delightilli

, ,

Mini cheesecake nanuky do ruky

2,50 2,60 

Tieto koláčiky sú len na osobný odber

Nakoľko sa jedná o krémové chladené koláčiky, vieme vám ich nachystať len na osobný odber u nás v Delightilli cukrárni na Národnej 13. V prípade otázok alebo špeciálnych prianí nás však neváhajte kontaktovať osobitne.

Cheesecake nanuky do ruky vám učarujú už na prvý hryz 😋😍
Vnútro sme namiešali z lahodného mascarpone, tvarohu a kvalitnej vanilky a upiekli do krémova. Potom sme každý jeden kúsok poliali lahodnou ganache tisíc chutí, ktorú si môžete vybrať nižšie.

Katalógové číslo: - Kategórie: , ,

Cheesecake nanuky do ruky vám učarujú už na prvý hryz 😋😍  Obzvlášť táto mini verzia – je neuveriteľne rozkošná a vynikajúco sa hodí či už na oslavy, posedenia, detské párty alebo svadby. Na každú príležitosť vám ju samozrejme patrične aj vyzdobíme 😊
Vnútro sme namiešali z lahodného mascarpone, tvarohu a kvalitnej vanilky a upiekli do krémova. Potom sme každý jeden kúsok poliali lahodnou ganache tisíc chutí. Jeden kúsok je pistáciový, druhý čokoládový, ďalší kokosový či malinový. Skrátka zakaždým iný a rovnako dobrý. Každý kúsok vám jednoducho naservírujeme na osobitnú podložku, takže manipulácia s ním je úplne jednoduchá a bezstarostná 🥰

Rôzne veľkosti pre rôzne udalosti

Máme ich rovno v 2 veľkostiach 😊 Tie klasické sú väčšia porcia, ktoré vám ulahodia, keď vás chytí mlsná alebo ako alternatíva torty na oslave. Sú akurát do ruky, takže pokojne si ich môžete zobrať a vychutnávať si ich popri tom, ako sa budete pokojne aj prechádzať. Tie si môžete objednať ako malú alebo veľkú krabičku tu.
A pokiaľ by ste chceli niečo slávnostné pre seba alebo vašu milovanú osôbku, objednajte si cheesecake nanuky rovno v tvare torty, bude sa krásne vynímať na každej oslave a o krájanie máte navyše už postarané

Príchute

Cheesecake nanuky polievame lahodnou smotanovou ganache ochutenou ovocím, čokoládou alebo orieškami podľa vašej voľby. Ak si ale neviete vybrať, pokojne siahnite po našom mixe, kde nájdete 4 rôzne príchute a nemusíte dumať nad tým, ktorú si vybrať, lebo vám ich s láskou namiešame 🥰

Vybrať si môžete z týchto príchutí: biela čokoláda, tmavá čokoláda, malina, jahoda, čučoriedka, višňa, mango, marakuja, kokos, slaný karamel, limetka.
Vami vybranú príchuť nám napíšte do poznámky k objednávke.

Zdobenie

Typ zdobenia – môžete si vybrať aj viac typov:

  • ovocím (v cene)
  • čokoládovými ozdôbkami (Zdobenie čokoládovými ozdobami podľa želania, príplatok je závislý od náročnosti požiadaviek zdobenia, ktorý sa platí pri prevzatí objednávky.)
  • Cukrovými ozdobami (v cene)
  • živými kvetmi (Príplatok je vo výške reálnej ceny kvetov, nič navyše, ktorý sa platí pri prevzatí objednávky.)
  • na mieru (Vybrať si môžete vlastné logo, symbol na svadbu alebo oslavu. Do poznámky k produktu nám napíšte vašu predstavu, ktorú potom spolu prejdeme a preberieme naše technické schopnosti a vašu presnú predstavu ako aj rozpočet.)
Bezlepkové mliečne, ale aj nízkosacharidové (DIA)

Cheesecake nanuky do ruky pečieme v základe ako prirodzene bezlepkové s mliečnym smotanovo – tvarohovým krémom. Momentálne vyvíjame receptúru na bezmliečne a vegánske nanuky, tieto varianty zatiaľ nie sú dostupné. Ak však z akéhokoľvek dôvodu laktózu nemôžete, tortu vám radi napečieme aj bezlaktózovú, či dokonca aj nízkosacharidovú. V prípade, že potrebujete viacero kombinácií (napr. bez laktózy a nízkosacharidovú zároveň), dopíšte nám všetky potrebné informácie do poznámky ku torte.

Hmotnosť -
Alergény

čokoláda, kokos, laktóza, mliečna bielkovina, orechy, vajíčka

Variant

, ,

Gramáž

1000 g

Príchuť

1 príchuť, 2 príchute

Nákupný košík