Bezlepková cukráreň Delightilli

Citrónová čučoriedková torta

45,00 65,00 

Táto Citrónovo čučoriedková torta je ako stvorená pre všetkých, ktorí zbožňujú svieže a zároveň šťavnaté torty. Ľahký makovo – citrónový korpus plníme sviežim citrónovým krémom, ktorý je nadýchaný ako obláčik. Celú tortu lemujú vrstvy šťavnatých čučoriedok, ktoré celé dokonalo prepoja chrumkavý mak a kyslosť citrónov a vy tak pri každom súste cítite príjemné „chrum“ nasledované šťavnatou sladkosťou čučoriedok vyvážené kyslosťou citrusov.

Kombináciu nadýchaného krému, chrumkavého maku s vanilkou a šťavnatých čučoriedok, si dokonca zamilujú aj tí, ktorí mak nemajú zrovna v láske. Torta je v základe prirodzene bez lepku a náš tip – najlepšie chutí vo verzii bez mlieka.

Typ zdobenia – môžete si vybrať aj viac typov:

  • ovocím (v cene torty)
  • čokoládou (Zdobenie čokoládovými ozdobami podľa želania, príplatok je závislý od náročnosti požiadaviek zdobenia, ktorý sa platí pri prevzatí torty.)
  • živými kvetmi (Príplatok je vo výške reálnej ceny kvetov, nič navyše, ktorý sa platí pri prevzatí torty.)
  • modelovanými cukrovými kvetmi (Ručne vyrábaný cukrový kvet podľa želania. Príplatok za kvet je v závislosti od náročnosti vybraného kvetu, ktorý sa platí pri prevzatí torty.)
  • modelovanou postavičkou (Ručne vyrábaná postavička z cukru podľa želania. Príplatok je v závislosti od náročnosti vybranej postavičky, ktorý sa platí pri prevzatí torty.)
  • na mieru (Do poznámky k produktu nám napíšte vašu predstavu o konečnom zhotovení torty, ktorú potom spolu prejdeme a preberieme naše technické schopnosti a vašu presnú predstavu ako aj rozpočet.)

Klasická veľkosť torty (26 cm) vám postačí na 12 – 16 porcií, malá tortička (20 cm) postačí na 6 – 7 porcií.

Katalógové číslo: - Kategória:

Táto citrónová čučoriedková torta je ako stvorená pre všetkých, ktorí zbožňujú svieže a zároveň šťavnaté torty. Ľahký makovo – citrónový korpus plníme sviežim citrónovým krémom, ktorý je nadýchaný ako obláčik. Celú tortu lemujú vrstvy šťavnatých čučoriedok, ktoré celé dokonalo prepoja chrumkavý mak a kyslosť citrónov a vy tak pri každom súste cítite príjemné „chrum“ nasledované šťavnatou sladkosťou čučoriedok vyvážené kyslosťou citrusov.

Kombináciu krému, ktorý je nadýchaný ako obláčik, chrumkavého maku s vanilkou a šťavnatých čučoriedok, si dokonca zamilujú aj tí, ktorí mak nemajú zrovna v láske. Torta je v základe prirodzene bez lepku a náš tip – najlepšie chutí vo verzii bez mlieka.

Citrónovú čučoriedkovú tortu vám vieme dozdobiť aj na mieru, či už ovocím, čokoládou, makrónkami, čerstvými kvietkami či zápichom na mieru. Akékoľvek špeciálne požiadavky potrebujeme s vami odkomunikovať aspoň týždeň – dva dopredu, aby sme ich vedeli vyrobiť. V prípade, že máte o extra zdobenie záujem, napíšte nám o ňom do poznámky k torte.

Citrónová čučoriedková torta je prirodzene bez lepku a podľa vášho výberu aj úplne bez mlieka.

Alergény

laktóza, mak, mliečna bielkovina, vajíčka

Gramáž

1500 g, 700 g

Variant

, , , ,

Veľkosť

Klasická (26 cm), Malá (20 cm)

Nákupný košík